Pesiskoulu jatkuu pelipäivinä 6.8-10.9.2020

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Pelipäivät järjestetään torstaisin klo 17.00-18.30 Pirkkahallin kentällä (hallin takana), osoite: Ilmailunkatu 20, Tampere.Ilmoittaudu tästä: https://www.manseppjuniorit.fi//joukkueet/146/loma...

Lue lisää »
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja jaoston otteluista
D-pojatDpojat Etelän pesis kilpasarja
12
Elo
klo 18:00
Hämeenlinnan pesäpallokenttä
Hämeenlinnan Paukku D -
E-pojatEtelän pelisarja
11
Elo
klo 16:30
Hyvinkää
Tahko - Valkoiset Valkoiset
D-tytötKeskimaa pelisarja
10
Elo
klo 18:00
Hämeenkyrö, Ristamäentie 13
Räpsä -
D-pojatEtelän pesis Dpojat pelisarja
10
Elo
klo 18:00
Tahmelan kenttä
- JoKo juniorit D2
Naisten maakuntasarjaNMK lounaislohko
8
Elo
klo 11:00
Urheilukentäntie 3, Kumila,Pöytyä
Pöytyän Urheilijat -
G-tytötKeskimaan aluesarja
8
Elo
klo 9:00
Pirkkahallin kenttä
- Useita vastustajia, tarkentuu
C-pojat (kilpa)C-pojat kilpasarja Alue
6
Elo
klo 18:00
Urheilukentäntie 3, 21820 Kumila
PöU C-pojat -
D-tytötAluesarjapeli D-tytöt kilpa
6
Elo
klo 16:45
Tahmela
Kilpa Kilpa - LMV
E-pojatEtelän kilpasarja
6
Elo
klo 16:30
Jokioinen
JoKo - Punaiset Punaiset
D-tytötKeskimaa pelisarja
5
Elo
klo 18:00
Ruovesi, Urheilutie
RuoPi -
E-pojatEtelän kilpasarja
4
Elo
klo 16:30
Hyvinkää
Tahko - Punaiset Punaiset
C-pojat (kilpa)C -SM karsinta
3
Elo
klo 18:00
Jämintie 10, 38700 Kankaanpää
Kankaanpään Maila -
D-tytötAluesarjapeli D-tytöt kilpa
3
Elo
klo 17:45
Satumaanpolku 4, Helsinki
Roihu - Kilpa Kilpa
Naisten maakuntasarjaNMK lounaislohko
2
Elo
klo 12:00
Kauppi Stadion
- Laitilan Jyske
E-pojatEtelän pelisarja
1
Elo
klo 12:30
Pirkkahallin kenttä
Valkoiset Valkoiset - KiPe
D-tytötAluesarjapeli D-tytöt kilpa
1
Elo
klo 11:45
Vihti
ViPa Dt - Kilpa Kilpa
E-pojatEtelän pelisarja
1
Elo
klo 9:30
Pirkkahallin kenttä
Valkoiset Valkoiset - Paukku
C-pojat (kilpa)C -SM karsinta
31
Hei
klo 18:00
Tahmela
- Pöytyän Urheilijat
D-pojatEtelän pesis Dpojat pelisarja
30
Hei
klo 18:00
Tahmelan kenttä
- EuVe D
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta